/* */

Pracuje od roku 2016 v spoločnosti U&SLUNO, a.s. na pozícii Senior Business Konzultantky. Patricia pracovala na rôznych pozíciách, predovšetkým manažérskych, v nákupe a prevádzke v popredných maloobchodných reťazcoch pôsobiacich na českom a slovenskom trhu, Ahold CR, Delvita, Tesco, Makro C&C. Konzultačnú činnosť uplatňuje v projektoch aktuálne realizovaných v medzinárodných reťazcoch Ahold CR a Globus a taktiež projektoch čiastkového charakteru v českých a slovenských maloobchodných spoločnostiach. Aktívne spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Prahe a Vysokou školou finanční a správní v Prahe, kde je taktiež garantom študijného predmetu Retail management.

A ako vníma vývoj na trhu a všetko, čo súvisí so správnym remodelingom a jeho načasovaním: „Keď sme uviedli v Aholde v roku 2000 v Českej republike na trhu ako prví, v predajni MANA v Prahe – Skalce dopekaciu pec, vedúci predajne mi povedal „pani Jakešová, bagety tu u nás nikto jesť nebude“. Do piatich rokov platilo – Kto nepredával bagety, ako keby nebol.“

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma, HUB pre profesionálov a firmy v oblasti maloobchodu a služieb. Víziou projektu je neustále sledovať a prinášať trendy a novinky v tejto oblasti, a spájať ľudí so spoločnými záujmami.
Nenechajte si újsť náš festival horúcich tém a trendov v maloobchodnom prostredí, odborné prezentácie a praktické rady profesionálov.

Organizáciu Retail Innovations Conference zabezpečuje MDI.SK, s.r.o., sídlo spoločnosti: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať