/* */

Žije a pracuje v Amsterdame. Internoval u Marcela Wandersa, vyštudoval priemyselný dizajn ako Bakalár umenia na Design Academy v Eindhovene a maloobchodný dizajn a komunikáciu s titulom Master of Arts na univerzite v Plymouth. Od roku 2006 prevádzkuje súkromné multidisciplinárne štúdio studiomfd, pracujúce pre veľké holandské značky, Albert Heijn, Old Amsterdam, Rádio 538 a Douwe Egberts, zatiaľ menej známe a mladé startupy. Miluje svoju prácu najmä v oblasti značiek a má vysokú úroveň znalostí v oblastí potravín, módy a hudobných značiek, ktoré sa špecializujú na dizajn brand experience environment.

Prečítajte si rozhovor s Martjinom Frank Dirksom: Ako vyzerá remodeling očami retailového dizajnéra?

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma pre profesionálov a spoločnosti pôsobiace v retaile a službách. Víziou projektu je kontinuálne sledovať a prinášať trendy a novinky v odbore a spájať ľudí so spoločnými záujmami. Aktuálna KONFERENCIA bude festivalom horúcich tém a trendov, ktoré rezonujú v prostredí retailu alebo ešte len rezonovať budú. Chceme INŠPIROVAŤ a ZDIEĽAŤ kvalitné funkčné názory, nápady a riešenia profesionálov.

Organizáciu konferencie Retail Innovations zabezpečuje spoločnosť MDI.SK, s.r.o. so sídlom Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, prevádzka Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680, tel.: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

 

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať