/* */

Ján Pytel bol pred začiatkom svojho pôsobenia v Diebold Nixdorf (predtým Wincor Nixdorf) vysokoškolským odborným asistentom zameraným na výučbu IT predmetov. V rámci Diebold Nixdorf sa od pozície senior programátora, cez riadenie vlastného tímu a stále väčšie projekty vypracoval až na súčasnú pozíciu riaditeľa SW a člena boardu pre strednú a východnú Európu.

„Byť SW pre oblasť strednej a východnej Európy v spoločnosti, ktorá je globálnym lídrom v prepojovaní fyzických a digitálnych svetov platieb (nielen) v oblasti maloobchodu, je obrovskou výzvou. Stredná Európa je inovačným motorom Diebold Nixdorf, tu vyvíjame unikátne komplexné riešenia, ktoré retailerům umožňujú napĺňať ich Connected Commerce vízie a stratégie. Som súčasťou profesionálneho tímu, súčasťou inovácií, ktoré prinášame, a práve to ma profesne ženie vpred.“

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma, HUB pre profesionálov a firmy v oblasti maloobchodu a služieb. Víziou projektu je neustále sledovať a prinášať trendy a novinky v tejto oblasti, a spájať ľudí so spoločnými záujmami.
Nenechajte si újsť náš festival horúcich tém a trendov v maloobchodnom prostredí, odborné prezentácie a praktické rady profesionálov.

Organizáciu Retail Innovations Conference zabezpečuje MDI.SK, s.r.o., sídlo spoločnosti: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať