/* */

Profesionálnu kariéru začal v Škótsku, následne na Slovensku v spoločnosti Slovak Telekom, kde sa venoval obchodu, a následne oblasti soft skills.

Po 3,5 roku sa presunul do agentúrneho biznisu, konkrétne do spoločnosti Manpower, kde rozbiehal oddelenie perm-u a kde sa neskôr venoval mentoringu.

Aktuálne pôsobí na pozícii HR riaditeľa v Medusa Group, kde sa podieľal na vzniku a budovaní HR a procesov, a kultúry.
Sám seba nepovažuje za štandardného HRistu. Oceňuje praktickosť, dôveryhodnosť a otvorenosť v komunikácii. Za kľúčových vo svojej kariére a na súčasnej pozícii vníma práve svojich mentorov, Marcelu Krajčovú a Katku Janákovú.

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma pre profesionálov a spoločnosti pôsobiace v retaile a službách. Víziou projektu je kontinuálne sledovať a prinášať trendy a novinky v odbore a spájať ľudí so spoločnými záujmami. Aktuálna KONFERENCIA bude festivalom horúcich tém a trendov, ktoré rezonujú v prostredí retailu alebo ešte len rezonovať budú. Chceme INŠPIROVAŤ a ZDIEĽAŤ kvalitné funkčné názory, nápady a riešenia profesionálov.

Organizáciu konferencie Retail Innovations zabezpečuje spoločnosť MDI.SK, s.r.o. so sídlom Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, prevádzka Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680, tel.: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

 

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať